Szkoła OPEN UP oferuje szeroki wachlarz kursów i szkoleń językowych:

 • Kursy ogólne
  Kursy bazują na sytuacjach dnia codziennego jak: podróże, zainteresowania, wizyta w teatrze, kinie, restauracji, zakupy, spotkania
  z przyjaciółmi, rodzina.
 • Kursy ogólne z uwzględnieniem elementów języka biznesu
  Nacisk na indywidualne potrzeby słuchacza/grupy potrzebne w codziennej pracy z wykorzystaniem źródeł, które umiejscawiają tzw. język ogólny w środowisku biznesowym firmy/organizacji.
 • Kursy biznesowe
  Kursy nastawione na specjalistyczny język i sytuacje biznesowe. Szerokie spectrum zagadnień od codziennych interakcji, jak rozmowy telefoniczne, pisanie i odpisywanie na maile, poprzez bardziej złożone, wymagające znajomości konkretnych zwrotów i sytuacji, jak negocjacje czy prezentacje.
 • Kursy specjalistyczne branżowe
  Kursy dedykowane środowiskom prawniczym, farmaceutycznym, medycznym, handlowym etc. Język i tematyka zajęć ustalana indywidualnie na początku zajęć. Materiały gromadzone wyłącznie na potrzeby pojedynczego projektu.
 • Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC – Preliminary, Vantage, Higher)
  Kursy prowadzone przy użyciu oficjalnie rekomendowanych publikacji ze specjalnie dobranymi przez lektorów materiałami ćwiczącymi praktyczne wykorzystanie teoretycznej wiedzy.
 • Krótkie intensywne szkolenia językowe
  Szkolenia opracowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami tematycznymi i na podstawie wniosków z audytu weryfikującego poziom kompetencji językowych klienta.
 • Korepetycje dla dzieci i młodzieży
  Podobnie jak przy kursach dla dorosłych, program zajęć w pełni ustalany z rodzicami i ze słuchaczem. Możliwość monitorowania przebiegu kursu przez rodziców poprzez wgląd do realizowanego materiału każdorazowo po odbytych zajęciach.
/
template joomla