OPEN UP to zespół wykwalifikowanych lektorów i tłumaczy, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe (filologia, lingwistyka stosowana) oraz wieloletnie i różnorodne doświadczenie. Nasz kreatywny i pełen pasji zespół cechuje wyjątkowe wyczucie i intuicja, dzięki czemu potrafimy doskonale zmotywować słuchaczy do nauki i stworzyć praktyczne zajęcia z wyobraźnią.

W 2005 roku posiadając tytuł magistra filologii angielskiej oraz kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze znanymi i największymi ośrodkami językowymi w Polsce, zdecydowałam się założyć własną działalność. Moim celem było stworzenie zespołu specjalistów, którzy jak ja są zmęczeni szarością i sztampowością oferowanych na rynku usług, oraz pogarszającą się ich jakością, a z drugiej strony potrafią wyczuć bieżące i indywidualne potrzeby słuchaczy wywodzących się ze środowiska biznesowego polskich firm i instytucji.

Potrzeba nauki języków obcych była dla mnie zawsze czymś naturalnym. Świetnie rozumiem różnice kulturowe i specyfikę kontaktów z ludźmi władającymi obcym językiem, gdyż wychowana w polsko-kubańskiej rodzinie od dzieciństwa miałam styczność ze skrajnie różnymi mentalnościami kulturowymi i jednocześnie trzema językami: hiszpańskim, polskim i angielskim. Wiem, jak ważna i przydatna w obecnym świecie jest wielojęzyczność, którą wraz z całym zespołem staramy się promować i przekazywać naszym słuchaczom.

Zdajemy sobie sprawę, że aby móc dostarczać najwyższy poziom usług, sami musimy regularnie podwyższać swoje kompetencje. Dlatego stale uczestniczymy w konferencjach i szkoleniach metodycznych oraz udoskonalamy bieżącą praktykę. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji,
Marisol Ponce Jakubowska

/
template joomla