OPEN UP oferuje kompleksowe usługi językowe dla biznesu. Łączymy kompetencje szkoły językowej oraz biura tłumaczeń z praktyczną wiedzą wykorzystania języków obcych w codziennych relacjach biznesowych. Specjalizujemy się w kursach i szkoleniach dla klientów instytucjonalnych, w tym zarówno dla słuchaczy indywidualnych jak i grup. Naszymi atutami są autorska metoda komunikatywna (communicative approach) oparta na „skrojonych na miarę” programach wraz z szeroką ofertą usług tłumaczeniowych i audytowych, a także świetne zrozumienie komunikacyjnych potrzeb użycia języków obcych w kontaktach biznesowych.

Nazwa OPEN UP (OTWÓRZ SIĘ) jest również mottem firmy. Naszym podstawowym celem jest walka z kompleksami językowymi Polaków, a zatem podwyższenie poziomu znajomości języków obcych. Dzięki indywidualnie opracowanej metodzie nauczania, nasi słuchacze zyskują swobodę porozumiewania się na wszystkich płaszczyznach zarówno zawodowych jak i prywatnych. Tworzymy idealne warunki, aby przełamanie bariery językowej widoczne było już w pierwszych miesiącach nauki.

Proponujemy nową jakość usług będącą alternatywą na rynku tradycyjnych szkół językowych, gdyż nasza oferta powstała w odpowiedzi na potrzeby pracowników, którzy wciąż szukają efektywnej i praktycznej formy nauki języków i wsparcia językowego na każdym etapie prowadzenia relacji biznesowych. W pełni rozumiemy także potrzeby pracodawców szukających ośrodka, który będzie mógł audytować i zwiększać kompetencje językowe ich firmy, pracowników i aplikantów.

/
template joomla